KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367133
nr 1436 7133
Carl Erik Bodén
(1909-2003), Sverige
Oljemålning, Carl Erik Bodén (f. 1909), Sverige. Figur. Signerad. Olja på pannå, bildmått: 34x32, yttermått inklusive ram: 55x53 cm
Carl Erik Bodén, svensk målare och konsthantverkare född 1909, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:48:17
150 kr
250 kr
Carl Erik Bodén
Läs mer om Carl Erik Bodén